Aktuella mandat

NamnGruppE-postNuvarande innehavare
KassörD-Rektoratet[email protected] Jakob Arvidsson
Ledamot för näringsliv och kommunikationD-Rektoratet[email protected] Niklas Vatn (nvatn)
Ledamot för studiesociala frågorD-Rektoratet[email protected] Joaquin Bonino Quintana
Ledamot för utbildningsfrågorD-Rektoratet[email protected] Kitty Thai
SekreterareD-Rektoratet[email protected] Oskar Strömberg
SektionsordförandeD-Rektoratet[email protected] Ävelin Pantigoso Velasquez
Vice sektionsordförandeD-Rektoratet[email protected] Gustav Ung
ÄrkedemonFunktionärer[email protected] Olle Hovmark
ÄrkedemonFunktionärer[email protected] Luciano Zapata (zapata)
BakisFunktionärer[email protected] Amanda Berg (amaberg)
ChefredaqtörFunktionärer[email protected] Martin Jönsson Hyberg (mhyberg)
Datas Art DirectorFunktionärer[email protected] Johan Lam (johanlam)
D-DagenansvarigFunktionärer[email protected] Simone De Blasio
D-DagenansvarigFunktionärer[email protected] Victor Sellstedt
DesctopFunktionärer[email protected] Christian Weigelt
D-FestFunktionärer[email protected] Tobias Hansson (tohanss)
FanbärareFunktionärer[email protected] Josefin Nilsson
Internationell StudentkoordinatorFunktionärer[email protected] Anders Steen (astee)
Jämlikhetsnämndens ordförandeFunktionärer[email protected] Johan Hamredahl
KårfullmäktigeledamotFunktionärer[email protected] (Vakant)
KårfullmäktigesuppleantFunktionärer[email protected] (Vakant)
KingpinFunktionärer[email protected] Shapour Jahanshahi
KommunikatörFunktionärer[email protected] Felix Almay
Konglig LokalchefFunktionärer[email protected] Douglas Fischer
Mulle/Mullerina SchmeckFunktionärer[email protected] Douglas Fischer
NäringslivsansvarigFunktionärer[email protected] (Vakant)
ÖfvermatronaFunktionärer[email protected] Amanda Berg (amaberg)
Programansvarig studentFunktionärer[email protected] Axel Lindeberg
PrylmånglarenFunktionärer[email protected] Richard Lästh (rlasth)
QulturattachéFunktionärer[email protected] Christian Weigelt
RevisorFunktionärer[email protected] Gábor Nagy
RevisorFunktionärer[email protected] Mattias Grenfeldt
SektionshistorikerFunktionärer[email protected] Eva Despinoy
SektionsidrottsledareFunktionärer[email protected] Fredrik Pålsson Norlin (frnorlin)
StorasyskonFunktionärer[email protected] Emil Lindblom
StuderandeskyddsombudFunktionärer[email protected] Olivia Herber
Studienämndens ordförandeFunktionärer[email protected] Elsa Benzinger
SystemansvarigFunktionärer[email protected] Alexander Viklund
Valberedningens ordförandeFunktionärer[email protected] Emilia Rosenqvist
JubileumsmarskalkProjektledare[email protected] Jennifer Persson
JubileumsmarskalkProjektledare[email protected] Shapour Jahanshahi
Projektledare för dÅreProjektledare[email protected] Johan Hamredahl
Projektledare för dÅreProjektledare[email protected] Robert Berggren (robergg)
Projektledare för METAspexetProjektledare[email protected] Anton Lövström (antonlov)
Projektledare för METAspexetProjektledare[email protected] Erik Handberg
Projektledare för METAspexetProjektledare[email protected] Felix Eder (felixed)
Projektledare för StudsProjektledare[email protected] Helena Alinder (halinder)
Projektledare för StudsProjektledare[email protected] Andreas Heiskanen
Projektledare för StudsProjektledare[email protected] Emma Nimstad
Projektledare för StudsProjektledare[email protected] Josefin Nilsson
VårbalsgeneralProjektledare[email protected] Douglas Fischer